OSÍK.cz oficiální internetové stránky obce Osík, vesnice roku 2008

Symbols Australia
Security Level
AKTUALITY

Florbal v Osíku - muži

přidáno 22.8.2011
Je tomu již 6 let, co reprezentujeme Osík ve florbale, ale až tento jsme se rozhodli přihlásit se do nově vznikající Amatérské florbalové ligy (AFL), hrané v Dolní Újezdě.

Týmů se přihlásilo celkem 6. Základní část jsme suverénně vyhráli s pouhými 2 porážkami, 2 remízami a 16 vítězstvími. Do play off jsme nastupovali jako největší favorité na zisk titulu.

Naše výsledky v semifinále = 7:0 a 7:4 proti Black teamu Litomyšl, finále = 6:5 v prodloužení a 6:0 proti Ušatým Žabičkám Litomyšl, jsme první ročník řekl bych s přehledem vyhráli. Pro další sezónu plánujeme okusit o něco kvalitnější soutěž, hranou v Dolní Dobrouči.

Na závěr bychom chtěli poděkovat p. Hanzlovi za sponzorský dar ve výši 5000 Kč na přihlášení do soutěže a určitě bychom přivítali další případné sponzory.

Za FBC Osík Ondra Novotný

Na fotografii: horní řada zprava (Jan Sejkora, Jakub Hanzl, Zdeněk Šípek, Pavel Klejch, Roman Pohorský, Jiří Sejkora, Tomáš Qauiser), dolní řada zprava (Vladimír Nepraš, Ondřej Novotný, Jan Krutina, Jiří Haupt, Lukáš Tlustý).

FBC Osík 2011