OSÍK.cz oficiální internetové stránky obce Osík, vesnice roku 2008

Symbols Australia
Security Level
AKTUALITY

XXIV. ročník turnaje rodinných družstev ve volejbalu

přidáno 1.9.2011
Již po 24. se sešli v sobotu 27.8. na volejbalových kurtech příznivci hry pod vysokou sítí.

XXIV. ročník turnaje rodinných družstev ve volejbalu

hraný jako „Memoriál Josefa Havrana"

Dvě rodinná družstva patřící v posledních letech ke stálým účastníkům se předem omluvila, proto se při prezentaci přihlásilo do turnaje pouze 6 rodinných týmů - druhá nejmenší účast v historii turnaje ( v r. 1995 - 4 družstva - velká nepřízeň počasí).

Byly nalosovány dvě tříčlenné skupiny a nic nebránilo v tom zahájit turnaj. Minutou ticha všichni účastníci uctili památku našeho bývalého kamaráda a vynikajícího volejbalisty Pepíka Havrana a po hlasitém zvolání „dnešnímu turnaji nazdar - zdar" byl turnaj odstartován. Za pěkného počasí nebyla nouze o plno krásných volejbalových zážitků, přestože je znát, že nemládneme a reakce a výbušnost mají trošku zataženou ruční brzdu :-))). Po odehraných zápasech ve skupinách vzešlo pořadí pro další utkání.

Nejprve byla odehrána dvě semifinalová utkání. O celkově 5. místo si to potom rozdaly rodiny Němcových a Kysilkových, kde se štěstí přiklonilo k Němcovým - skóre 2 : 0. K zápasu o 3. místo nastoupily rodiny Nežádalových a Andrlových s výsledkem 2 : 0 pro prvně jmenovaného. Do finále se probojovala po 5 letech rodina Jiskrových a opět po roce rodina Flídrových. V dramatickém třísetovém finále nakonec na místo nejvyšší vystoupila rodina Jiskrových a na Flídrovi „zbylo" už po třetí v řadě 2. místo.

Po vyhlášení výsledků a předání cen se většina přítomných odebrala do „rehabilitační linky k Vodouchovi", kde proběhl relax zničených těl požíváním iontových nápojů za zvuku kytar a zpěvu.

Výbor TJ Sokol děkuje všem sponzorům za finanční a věcnou podporu.