OSÍK.cz oficiální internetové stránky obce Osík, vesnice roku 2008

Symbols Australia
Security Level
AKTUALITY

2. ročník tenisového turnaje čtyřher Lixner Cup

přidáno 24.8.2011
V sobotu 20. srpna se uskutečnil II. ročnik tenisového turnaje čtyřher LIXNER CUP. Sešlo se celkem 10 dvojic hráčů. Své zástupce zde měla i obec Osík, dále to pak byli hráči z Litomyšle a Poličky.

2. ročník tenisového turnaje Lixner Cup 2011

Ačkoliv se sešla bezvadná parta hráčů, na kurtech nikdo nikomu nic nedaroval. K vidění byly krásné tenisové bitvy, drtivé porážky, ale i překvapivá vítězství.

A právě touha po vítězství byla podpořena hodnotnými cenami za 1. - 3. místo, které věnoval hlavní sponzor turnaje, majitel firmy LIXNER, pan Michal Koníček. Aby ani ostatní hráči neodešli s prázdnou, obdrželi všichni účastníci již před začátkem turnaje upomínková trička, taktéž od hlavního sponzora.

A jak tenisové klání dopadlo?

  • 1. místě se umístili hráči O. Pospíšil - M, Pražan z Poličky
  • 2. místo obsadila dvojice hráčů z Litomyšle M. Němec - M. Klejch
  • 3. místě se umístili bratři Brokešovi, taktéž z Litomyšle

Počasí na objednávku, perfektně upravené tenisové kurty, dostatek dobrého jídla a pití a příjemná obsluha. To byla hlavní slova chvály všech účastníků turnaje. Nutno ale také poděkovat dalším dvěma sponzorům, a to Restauraci U Kolji a obci Osík. Poděkování patří také L. Pakostovi, který fotograficky zdokumentoval tento opravdu vydařený tenisový turnaj.

Fotogalerie k akci

Zbyšek Koníček, organitátor turnaje