OSÍK.cz oficiální internetové stránky obce Osík, vesnice roku 2008

AKTUALITY

Končící golfová sezóna v Osíku

přidáno 30.10.2011
Letošní rok končí již třetí rok provozu golfového hřiště v Osíku. Ohlédnutí za golfovou sezónou na tréninkovém golfovém hřišti v Osíku sepsal za klub přátel golfu Osík Josef Flídr

Jsem rád, že mohu konstatovat splnění všech úkolů, které jsme si dali.

  • rekonstrukce odpališť
  • vybudování dalšího jamkového hřiště a pískových bunkrů
  • běžná údržba hřiště a zařízení

Podařenou akcí byla prázdninová výuka golfu pro děti - byla celkem čtrnáctkrát a zúčastnilo se jí celkem 32 dětí. Velmi nás potěšilo, že děti, které pravidelně chodily, se naučily nejen hrát na jamky, ale i pravidla golfu včetně slušného chování (mnohé však museli udělat mnoho kliků, než se to naučily). Klubová činnost vyvrcholila třetím ročníkem "Osecké šestatřicítky", které se zúčastnilo 14 hráčů. Vítězem se stal Jiří Votroubek s celkovým počtem 139 ran před Petrem Pešinou a Pavlem Jiskrou.

V příštím roce nás čeká mnoho práce na údržbě a vylepšování areálu. Chceme ještě intenzivněji pracovat s naší mládeží. Chtěli bychom, aby k nám našlo cestu i více našich občanů. Podívejte se na naše webové stránky www.golfosik.cz, rádi uvítáme náměty pro zlepšení naší činnosti. Nás golf tzv. chytil (je nás již 44), ale těší nás i zájem našich občanů a chceme pro to něco udělat.

Za "Klub přátel golfu Osík" Josef Flídr