OSÍK.cz oficiální internetové stránky obce Osík, vesnice roku 2008

AKTUALITY

Ambulance pro děti v Litomyšli

Ambulance pro děti v Litomyšli, nahrazující pohotovostní službu. Oznamujeme, že ambulance při oddělení dětí a dorostu Litomyšlské nemocnice a.s. nadále ordinuje i pro nehospitalisované nemocné s náhlým zhoršením zdravotního stavu. Tato ordinace ošetřuje všechny pacienty bez rozlišení místa bydliště ve věku 0 - 19 roků. Ošetření je tedy poskytováno všem nemocným bez rozlišení.
přidáno 5.3.2008, přečíst celý článek >>

Fotografie z akcí a obce

Nabízíme Vám možnost získání fotografií zde uveřejněných a také mnohých dalších ve vysoké kvalitě vhodných pro tisk či domácí fotogalerii.
přidáno 25.2.2008, přečíst celý článek >>

Spuštění nových www stránek

Dnes, tj. 23. ledna roku 2008, byla, jak jste již určitě zaznamenali, spuštěna nová internetová prezentace obce Osík. Nová prezentace Vám nabídne zcelajistě lepší přehlednost, větší informovanost, častější aktualizace a určitě mnohé další.
přidáno 23.1.2008, přečíst celý článek >>

Elektronická komunikace s finančními úřady

S využitím vlastní výpočetní techniky a připojením k síti Internet můžete uskutečnit daňová podání a vyplnit i daňové přiznání. Při vyplňování se údaje uvedené v daňovém přiznání, s využitím kontrolních mechanismů, ověří a po této operaci i odešlou na vámi určený místně příslušný finanční úřad. Pro elektronická daňová podání můžete používat aplikaci EPO (elektronické podání pro daňovou správu), která je dostupná na internetových stránkách České saňové správy
přidáno 20.3.2007, přečíst celý článek >>
|< <-5 ... 21 22 23 24 >|