OSÍK.cz oficiální internetové stránky obce Osík, vesnice roku 2008

Symbols Australia
Security Level
AKTUALITY

Okrsková soutěž v hasičském sportu

Okrsková soutěž v hasičském sportu dobrovolných hasičů, konaná 17.5.2008, měla své letošní pokračování v krásném areálu v Sedlištích.
přidáno 29.5.2008, přečíst celý článek >>

Fotografie ze Základní školy

Na internetových stránkách obce Osík byla zřízena další sekce, a to fotogalerie ze Základní školy v Osíku.
přidáno 26.4.2008, přečíst celý článek >>

Varování před nežádoucími emaily z České spořitelny

Určitě jste zaslechli z médií, či přečetli na internetu, že v poslední době se množí množství emailů, tvářících se jako odeslaných z instituce České spořitelny, požadující přihlášení do internetového bankovnictví uvedené instituce.
přidáno 21.3.2008, přečíst celý článek >>

Termín pro podání daňového přiznání se blíží

Už za dva týdny vyprší termín pro podání daňového přiznání k dani z příjmů za rok 2007. Oproti loňskému roku, kdy termín 31. března připadal na sobotu a daňové přiznání tak bylo možné podat ještě v pondělí druhého dubna, nelze letos na toto „prodloužení“ spoléhat.
přidáno 18.3.2008, přečíst celý článek >>

Ambulance pro děti v Litomyšli

Ambulance pro děti v Litomyšli, nahrazující pohotovostní službu. Oznamujeme, že ambulance při oddělení dětí a dorostu Litomyšlské nemocnice a.s. nadále ordinuje i pro nehospitalisované nemocné s náhlým zhoršením zdravotního stavu. Tato ordinace ošetřuje všechny pacienty bez rozlišení místa bydliště ve věku 0 - 19 roků. Ošetření je tedy poskytováno všem nemocným bez rozlišení.
přidáno 5.3.2008, přečíst celý článek >>

Fotografie z akcí a obce

Nabízíme Vám možnost získání fotografií zde uveřejněných a také mnohých dalších ve vysoké kvalitě vhodných pro tisk či domácí fotogalerii.
přidáno 25.2.2008, přečíst celý článek >>

Spuštění nových www stránek

Dnes, tj. 23. ledna roku 2008, byla, jak jste již určitě zaznamenali, spuštěna nová internetová prezentace obce Osík. Nová prezentace Vám nabídne zcelajistě lepší přehlednost, větší informovanost, častější aktualizace a určitě mnohé další.
přidáno 23.1.2008, přečíst celý článek >>

Elektronická komunikace s finančními úřady

S využitím vlastní výpočetní techniky a připojením k síti Internet můžete uskutečnit daňová podání a vyplnit i daňové přiznání. Při vyplňování se údaje uvedené v daňovém přiznání, s využitím kontrolních mechanismů, ověří a po této operaci i odešlou na vámi určený místně příslušný finanční úřad. Pro elektronická daňová podání můžete používat aplikaci EPO (elektronické podání pro daňovou správu), která je dostupná na internetových stránkách České saňové správy
přidáno 20.3.2007, přečíst celý článek >>
|< <-5 ... 24 25 26 27 >|