OSÍK.cz oficiální internetové stránky obce Osík, vesnice roku 2008

KALENDÁŘ AKCÍ

Rodinný volejbal

místo a datum konání akce: Sportovní areál, 31.8.2019

Jednou v roce na Vá...., ne tak to je jiná písnička. Dnes chceme připomenout hráčům, hráčkám a příznivcům volejbalu, že se po roce opět sejdeme na rodinném turnaji družstev.

V pořadí již XXXII. ročníku oblíbeného setkaní na hřišti v Osíku se můžete zúčastnit i Vy a Vaše rodina v sobotu 31. srpna 2019 od 8 hodin. Podmínky se nemění, mezi hráči je požadován příbuzenský vztah, při dvou ženách z rodiny je povolen jeden cizí hráč či hráčka na divokou kartu.

Na celoročně od volejbalu osiřelých kurtech rádi uvítáme tradiční rodinné týmy a očekáváme i účast nových družstev s kořeny v Osíku.

S sebou je třeba přibalit vhodné boty do sportovní haly, kdyby náhodou pršelo. Předpokládáme, že přijdete i s dobrou náladou, chutí se pobavit s přáteli a přidáte i trochu pohybu.

Nabídneme Vám drobné občerstvení. Tentokrát nebudete muset ani přecházet na závěrečné posezení na kopec, hospůdka bude fungovat přímo v zázemí turnaje na hřišti.

Na přípravu je letos i více času, srpnové noviny Vám turnaj nepřipomenou, tak nezapomeňte přijít s rodinným družstvem v sobotu 31. srpna na dobrý volejbal v Osíku.

Budeme rádi, za Vaši přihlášku předem.

Na Vaši účast se těší pořadatelé z TJ Sokol


|< 1 >|