OSÍK.cz oficiální internetové stránky obce Osík, vesnice roku 2008

KALENDÁŘ AKCÍ

Osecké sportovní hry

místo a datum konání akce: Sportovní areál, 9.6.2018

Vážení sportovní přátelé a kamarádi,

zveme Vás na další ročník Oseckých sportovních her, který proběhne v sobotu 9. června 2018. Sraz ve 14:00 na sportovním hřišti.

Soutěž bude probíhat ve stejných disciplínách jako v letech minulých.
Složení družstev zůstává rovněž stejné: dvě ženy, dva muži a dvě děti.
Doufáme, že kromě Myslivců, Hasičů, Sokolů, Vosy, Zmrzláku, Manhatanu, Pražákova, Florbalistů a Odstěhovalců přivítáme i další týmy.

Občerstvení zajistěno. Družstva prosíme o jednotný dres.
Nahlaste nám prosím svoji účast nejpozději do 25. května 2018
(třeba na adresu petrasova.kamila@seznam.cz)

Děkujeme a těšíme se na Vás.

Po skončení soutěžního odpoledne proběhne řádná valná hromada TJ Sokol Osík, z.s.

Za TJ Sokol Osík
Marcela Quaiserová


Olympijský běh

místo a datum konání akce: Sportovní areál, 20.6.2018

Tělovýchovná jednota Sokol Osík z.s. uspořádala v loňském roce Olympijský běh u příležitosti oslav založení Mezinárodního olympijského hnutí a akce se setkala s kladným ohlasem.

Na základě zkušeností s tímto během a v návaznosti na námi dříve pořádané podobné akce se výbor TJ rozhodl uspořádat uvedenou akci také v roce 2018.

Všechny příznivce aktivního pohybu si tímto dovolujeme pozvat do sportovního areálu v Osíku, kde T-Mobile Olympijský běh 2018 pořádáme ve středu 20. června jako součást celostátní akce.

Osík je jedním ze šesti pořadatelů v Pardubickém kraji. Na programu budou dětské běhy na 500 metrů a 1000 metrů se startem od 17:00 hodin.
Běh dospělých na 3 a 5 km bude odstartován v 18:00 hodin. Trasy budou proti loňsku částečně upraveny.
Zásadní změnou centrálního organizátora je, že probíhá registrace na stránkách běhu (www.olympijskybeh.cz), a to pouze do 11. června, kdy bude oficiální startovní listina uzavřena.
Startovné bez trička je 150 Kč, děti startovné neplatí, více na uvedených stránkách. Uzávěrka má údajně pomoci v organizaci pořadatelům (asi těm velkým), v našich poměrech opozdilce domů nepošleme. Mělo by jít především o aktivní pohyb a podporu olympijské myšlenky.

Termín běhu - 20. června 2018 - si uložte do své paměti, proveďte registraci a na Vaši účast se těší pořadatelé z TJ Sokol Osík z.s.

 


|< 1 >|