OSÍK.cz oficiální internetové stránky obce Osík, vesnice roku 2008

Osecké sportovní hry

Bzzz, právě jsem přiletěla do redakce Oseckých novin z překrásné akce, která se uskutečnila v sobotu dne 1. 6. 2019 odpoledne na hřišti v Osíku.

Za slunečného počasí (všude jinde lilo jako z konve) se konal další ročník Oseckého sportovního dne. Počasí měla na svědomí jedna čarodějnice, která se této činnosti pravidelně věnuje.

Letošního ročníku se zúčastnilo 12 týmů v netradičním složení 1 dospělec muž, 1 dospělec žena a 4 děti do patnácti let. Netradiční, a někdy i nové, byly i disciplíny. Děti házely na své rodiče vejce (to jim nedělalo žádný problém), vyráběly vlaštovku (to dělalo problém i dospělým), hrály kroket, skákaly z místa, házely na slepo a na koš, zápolily s tenisovou raketou a florbalkou aj. Potom malovaly obrázky, aby představily své týmy, za které pak dostaly sladkou odměnu.
Výkonnost družstev byla určitě vyrovnaná, samozřejmě nejlepší byla Vosa, nebo že bych to spletla? Jako nestranný pozorovatel bych rozhodně nikomu nenadržovala a nikoho neprotěžovala. Takže někdy příště, odlétám zase na jinou akci, bzzz...

Vaše Vosa Marcela.

Teda promiňte, za TJ Sokol Osík z.s. M. Quaiserová

PS. Tentokrát byly vyhodnoceny jen týmy: 1. místo Zebry, 2. místo Florbal, 3. místo Mořeplavci.

Kompletní fotogalerii naleznete na Google Photos zde.